KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10673320
nr 1067 3320
Akvarell
signerad EL, Emma Löfstädt Chadwick, "Morgondimma", 18x27
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:58:08
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr